fbpx תמיכה בתוכנת CareLink™ personal למערכת ה-MiniMed שלכם | Medtronic Diabetes Israel

שירות לקוחות

תמיכה בתוכנת CareLink™ personal למערכת ה-MiniMed שלכם

מהי תוכנת CareLink™ Personal?

CareLink™ Personal היא תוכנה המאפשרת לכם להוריד את התקני הסוכרת שלכם ולצפות בנתונים שנאספו בעבר בצורה של גרפים, טבלאות ודוחות. דוחות אלה יכולים לסייע לכם להבין את השפעת מינון האינסולין, הרגלי האכילה, שגרת הפעילות הגופנית, ונטילת תרופות - על רמות הסוכר שלכם, והם מפתח לשיפור השליטה בסוכרת שלכם. צפייה במידע זה בטבלאות, בגרפים ובתרשימים מאפשרת לכם לזהות בצורה טובה יותר דפוסים ובעיות, ולהבין את הסיבה לרמות הסוכר הגבוהות או הנמוכות בדם שלכם.  לקישור הבא

כמה זה עולה?

תוכנת CareLink™ Personal ניתנת לכם ללא חיוב. כל מה שאתם צריכים הוא גישה לאינטרנט והתקן המתחבר לתוכנת ה CareLink™- (USB או מד סוכר מקושר). אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 09-9724489 לקבלת מידע נוסף על הדרך לקבל את ההתקן להתחברות.

איזו משאבת אינסולין נתמכת היום על ידי תוכנת CareLink™ Personal?

בקרו בעמוד כלים לניהול הטיפול לקבלת מידע נוסף על משאבות אינסולין הנתמכות היום על ידי תוכנת CareLink™ Personal.

אילו מדי סוכר נתמכים היום על ידי תוכנת CareLink™ Personal?

בקרו בעמוד כלים לניהול הטיפול לקבלת מידע נוסף על משאבות אינסולין הנתמכות היום על ידי תוכנת CareLink™ Personal.

הגדרות

איך אני נכנס לתוכנת CareLink™ Personal

תוכלו להיכנס לאתר CareLink™ Personal כאן.

מה עליי לעשות כדי שאוכל להתחיל?

היכנסו לאתר CareLink™ Personal, הקישו על "Sign up now" (הירשמו עכשיו) וצרו חשבון CareLink™ Personal על ידי ביצוע ההנחיות. תצטרכו התקן התחברות של ™CareLink  (CareLink™ USB או מד סוכר מקושר) כדי להוריד את הנתונים ממשאבת האינסולין.

שימוש

כמה זמן נדרש כדי להעלות את המידע?

העלאת נתונים תכופה (למשל אחת לשבועיים עד ארבעה שבועות) תוביל לכך שיידרשו להעלאת הנתונים כ-2 עד 4 דקות, תלוי בתדירות השימוש במשאבת האינסולין ובפונקציית ה-CGM (ניטור סוכר רציף).

איך אוכל לשתף את דוחות הטיפול שלי עם הרופא?

תוכלו לשתף את הדוחות שלכם על ידי הדפסתם והבאתם אל הרופא או שמירתם על המחשב ושליחתם בדואר אלקטרוני.

הערה: הקפידו לקבל אישור מהרופא שלכם לפני שאתם שולחים לו דוחות. כמו כן, שימו לב שמשלוח בדואר אלקטרוני עשוי להיות לא מאובטח.

תוכנת CareLink™ Personal מתוכננת כך שתשתלב עם תוכנת CareLink™ Pro (על המחשב של הרופא שלכם). אם הרופא שלכם משתמש בתוכנת CareLink™ Pro, הוא יכול להוריד את הנתונים של המכשיר שלכם מתוכנת CareLink™ Personal לפני התור שלכם (באישורכם המפורש ובצירוף הסיסמה האישית).

איך אני יוצר דוחות?

 בעמוד הראשי של הדוחות (Reports), בחרו דוח המופיע מצידו השמאלי של המסך. בחרו תאריך או טווח של תאריכים לדוח והקישו על כפתור ה"Go". הדוח שלכם יוצג כקובץ PDF בחלון נפרד.

שכחתי את הסיסמה שלי

כל שעליכם לעשות הוא להקיש על הקישור "?Forgot your password" המוצג באזור ההתחברות בדף הבית, וסיסמה זמנית תישלח אליכם באמצעות דוא"ל. הסיסמה הזמנית יכולה לשמש אתכם כדי להיכנס למערכת עד 24 שעות אחרי שהונפקה ותתבקשו ליצור סיסמה חדשה לשימוש בביקורים הבאים שלכם.

באיזו תדירות עליי להשתמש בתוכנה?

העלאת נתונים תכופה טומנת בחובה שני יתרונות. ראשית, נדרש פחות זמן להשלים כל העלאה מאחר שפחות נתונים מועתקים. שנית, מאחר שהמכשיר שלכם אינו יכול לשמור מידע של יותר משלושה חודשים, העלאות תכופות יסייעו לכם להימנע מיצירת פערים במידע שלכם עם הזמן. הרופא שלכם עשוי להמליץ לכם על התדירות הרצויה להעלאת נתונים מהמכשיר שלכם. באופן כללי, אנו ממליצים להעלות נתונים מדי ארבעה עד שישה שבועות.

בטיחות

האם המידע הרפואי והאישי שלי בטוח?

מדטרוניק מחויבת להבטיח שכל המידע האישי שלכם יישאר פרטי ומוגן. מערכת ה-™CareLink משתמשת בפרוטוקול האבטחה (Secure Sockets Layer (SSL, טכנולוגיה להצפנת מידע עם סטנדרטים זהים לאלה המשמשים אתרי בנקים, כדי להבטיח שהנתונים אינם ניתנים לקריאה בזמן העברתם. תוכנת CareLink Personal נענית לתקנות הפרטיות המחמירות ביותר בעולם, לרבות הנחיות HIPAA, והמידע שלכם מעובד בהתאם לחוקי הגנת המידע האירופים.

התוכן וכל המידע המסופק באתר זה נועדו לידיעתכם בלבד, ואינם מחליפים ייעוץ רפואי מקצועי, אבחון או טיפול בכל דרך. סיפורי המטופלים הם חוויות ספציפיות של המטופלים המסוימים. התגובות לטיפול עשויות להשתנות ממטופל למטופל. הקפידו לשוחח עם הרופא שלכם ולקבל ממנו מידע על האבחנה ועל הטיפול, ודאו כי אתם מבינים הכול ופעלו בהקפדה אחרי המידע שקיבלתם.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. All Rights Reserved. No part of this website may be reproduced or utilized in any form or by any means without permission from Medtronic International Trading Sarl. MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite and CareLink are trademarks of Medtronic, Inc. and its subsidiaries. CONTOUR is a trademark of Bayer Healthcare LLC.