שאלות נפוצות

מערכת MiniMed™ 670G מתאימה אוטומטית את העברת האינסולין הבסיסית כל חמש דקות, על סמך קריאות הניטור הגלוקוז הרציף (CGM), כדי להגן מפני הגעה לסוכרים גבוהים ונמוכים2,3. זוהי המערכת הראשונה והיחידה שמאפשרת להתאים את האינסולין הבסיסי 24 שעות ביממה בהתאמה אישית אצל אנשים עם סוכרת מסוג 1. אם אתה מומחה בתחום הבריאות אנו ממליצים לך לבקר בפורטל ה HCP שלנו: hcp.medtronic-diabetes.co.uk.

מערכת MiniMed™ 670G מיועדת לאנשים עם סוכרת מסוג 1 בגיל 7 שנים ומעלה המשתמשים במינון יומי כולל (TDD) של 8 יחידות אינסולין ליום. מערכת MiniMed™ 670G אינה מיועד לשימוש במהלך ההיריון.

מערכת MiniMed™ 670G מתבססת על האלגוריתמים המובילים בתעשיית Medtronic המציעים התאמה אישית של טיפול, כך שחולים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות יוכלו לבחור מבין סוגים שונים של רמות האוטומציה המתאימות ביותר לצורכי ניהול סוכרת שלהם. מערכת MiniMed™ 670G דורשת הזנת נתונים מינימלי. המשתמש צריך להזין רק פחמימות בארוחות, לקבל המלצות בולוסים לצורכי תיקון ולכייל את החיישן מדי פעם. מערכת MiniMed™ 670G כוללת מצב אוטומטי (Auto Mode) של ™SmartGuard, האלגוריתם ™SmartGuard הינו המתקדם ביותר של מדטרוניק עד כה, המאפשר להעביר קצב אינסולין משתנה 24 שעות ביממה בהתבסס על הצרכים האישיים של כל מטופל. על ידי כך ממקסמת המערכת את הזמן שרמות הגלוקוז נמצאות בטווח היעד2, כך שחולים ומשפחותיהם יוכלו לחשוב פחות על ניהול סוכרת שלהם ולבלות בצורה חופשית יותר3.

זמן בטווח הוא אחוז הזמן שאנשים עם סוכרת מסוג 1 מבלים בטווח הגליקמי האופטימלי של 70-180 מ"ג/ד"ל. ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר לטווח הארוך על ידי שימוש בטכנולוגיות טיפול מתקשמות בסוכרת, כמו מערכת MiniMed™ 670G עם טכנולוגיית ™SmartGuard ,המאפשרת אוטומציה של הזלפת קצב האינסולין הבסיסי 2.3. המטרה בניהול סוכרת היא להגדיל את משך זמן השהיה בטווח בריא ולצמצם את רמות הסוכר הגבוהות והנמוכות, מה שעלול להוביל לסיבוכים מיידיים וכמו כן לסיבוכים לטווח הארוך כמו פגיעה בכלי הדם - הגדלת הסיכון למחלות עורקים כליליים, התקף לב, ושבץ 8,9. פגיעה בכלי הדם יכולה גם לגרום לאובדן ראייה, מחלות כליות ובעיות עצבים.

עליכם לדון בכל מעבר פוטנציאלי ולבחון את התאמתכם למערכת MiniMed™ 670G החדשה עם הרופא במרפאת הסוכרת.

נשמח לספק לכם מידע נוסף לגבי האפשרויות הקיימות לרכישת מערכת MiniMed 670G, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו לקבלת פרטים נוספים על התנאים והאפשרויות.

לחצו כאן ליצירת קשר

מערכת MiniMed™ 670G עדיין אינה תואמת לשימוש בטלפון נייד. Medtronic מפתחת בימים אלה פורטפוליו של משאבות אינסולין בלוטות' שיוכלו להתחבר למכשירים ניידים כמו טלפון סלולרי. אנו נודיע על מידע נוסף ברגע שיהיו עדכונים נוספים.

כאשר רמת הגלוקוז שלך מתחילה לרדת לקראת הגבול נמוך שנקבע מראש, השהיה לפני נמוך (Suspend before Low) של ™SmartGuard לפני תפסיק את הספקת האינסולין באופן זמני. הספקת האינסולין תחודשן ברגע שהגלוקוז שלך יתייצב.

מערכת MiniMed™ 670G כוללת את חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 החדש, החיישן הראשון והיחיד בעל אישור FDA ו- CE לפיקוח על מערכת היברידית במעגל סגור. חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 הינו החיישן המדויק ביותר5 של מדטרוניק המאפשר את טכנולוגיית ™ SmartGuard הבלעדית שלנו עם עיצוב חכם ואמין5 ונוחות מוגברת.

חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 אינו תואם לחיישן ™Enlite ואינו חלק מאותה משפחת מכשירים, החיישן הראשון והיחיד בעל אישור FDA ו- CE לפיקוח על מערכת היברידית במעגל סגור. חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 הינו החיישן המדויק ביותר5 של מדטרוניק המאפשר את טכנולוגיית ™SmartGuard הבלעדית שלנו עם עיצוב חכם ואמין5 ונוחות מוגברת.

חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 תואם למשאבת האינסולין MiniMed™ 640G רק בעת השימוש בשילוב עם משדר ה- Guardian™ Link 3 החדש. אם המשדר שיש ברשותך הוא Guardian™ 2 Link, חיישן Guardian™ Sensor 3 לא יעבוד עם משאבת האינסולין MiniMed™ 640G.

חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 תואם למשאבת האינסולין MiniMed™ 640G רק בעת השימוש בשילוב עם משדר ה- Guardian™ Link 3 החדש. אם המשדר שיש ברשותך הוא Guardian™ 2 Link, חיישן Guardian™ Sensor 3 לא יעבוד עם משאבת האינסולין MiniMed™ 640G. חיישן ה- Guardian™ Sensor 3 יהפוך לזמין במדינות מסוימות במהלך החודשים הקרובים מוקדם יותר ממערכת MiniMed ™ 670G כך שמשתמשים במערכת MiniMed ™ 640G יוכלו להתחיל להשתמש בחיישן ™ Guardian 3. מידע נוסף ישותף במועד מאוחר יותר.