שאלות ותשובות בנוגע לפתח ההזרקה החדש ™i-Port Advance

מדובר בפתח הזרקה דיסקרטי קטן שיכול להישאר במקומו במשך עד כ- 72 שעות*, על מנת לאפשר מתן זריקות מרובות. כלומר, אינכם צריכים לדקור את עורכם בכל פעם שאתם צריכים לקבל זריקה.

  • מטופלים אשר אובחנו לאחרונה עם סוכרת מסוג 1, וייתכן כי הם חוששים מזריקות.
  • כל אדם החווה אתגרים רגשיים מזריקות כמו פחד, חרדה ומתח או השפעה גופנית כלשהי של זריקות כמו שטפי דם, צלקות או כאב.
  • הוא מועיל במיוחד לילדים וליקיריהם, החוששים פעמים רבות בעת מתן הזריקה. הוא יכול לעזור גם לתת זריקות נוספות (בולוסים לתיקון וזריקות נוספות של אינסולין לאחר אכילת חטיפים).
  • הוא יכול לעזור לילדים, מתבגרים או בני נוער להיות עצמאיים במתן עצמי של טיפול באינסולין.
  • אם יש לכם סוכרת מסוג 2, ואתם משתמשים חדשים באינסולין, זוהי דרך מצוינת לשפר את המעבר ללקיחת זריקות.

אם אתם מקבלים בממוצע 5 זריקות ביום, תוכלו להפחית את מספר הפעמים שאתם דוקרים את עורכם מ-150 ל-10 בחודש אחד! מדובר ב-93% פחות זריקות.

הסרטר המובנה ינחה את הליך החיבור. לחצו כאן לסרטון הדרכה בווידאו. הבטן, הירכיים העליונות, אחורי הזרועות, המותניים והחלק העליון של העכוז מתאימים כולם כאתרי החדרה. לאחר התקנת פתח ההזרקה, ניתן לחבר את מחט המזרק או את עט ההזרקה שלכם דרך פתח ההזרקה בכל פעם שאתם צריכים להזריק .

ממש לא! תוכלו להמשיך בפעילויות כמו התעמלות, שינה ורחצה כפי שאתם עושים אותן בדרך כלל.

תוכלו להשתמש בפתח ההזרקה גם עם עטי הזרקה וגם עם מזרקים. המחטים חייבות להיות באורך 5-8 מ"מ (3/16-5/16”) ובעובי

28-32G.

תוכלו להשתמש בשניהם, אך זה הכלל: תמיד יש להזריק תחילה את האינסולין בשחרור מהיר, להמתין שעה, ולאחר מכן להזריק את האינסולין בשחרור מושהה1.

בסקרי מטופלים: 98% סבורים כי הוא נוח על הגוף, 99% אומרים כי הוא יותר מועיל מזריקות, ו-100% מדווחים כי הוא עוזר להפחית את החרדה2.