תמיכה בתוכנת CareLink™ personal למערכת ה-MiniMed שלכם

CareLink™ Personal היא תוכנה המאפשרת לכם להוריד את התקני הסוכרת שלכם ולצפות בנתונים שנאספו בעבר בצורה של גרפים, טבלאות ודוחות. דוחות אלה יכולים לסייע לכם להבין את השפעת מינון האינסולין, הרגלי האכילה, שגרת הפעילות הגופנית, ונטילת תרופות - על רמות הסוכר שלכם, והם מפתח לשיפור השליטה בסוכרת שלכם. צפייה במידע זה בטבלאות, בגרפים ובתרשימים מאפשרת לכם לזהות בצורה טובה יותר דפוסים ובעיות, ולהבין את הסיבה לרמות הסוכר הגבוהות או הנמוכות בדם שלכם. לקישור הבא

תוכנת CareLink™ Personal ניתנת לכם ללא חיוב. כל מה שאתם צריכים הוא גישה לאינטרנט והתקן המתחבר לתוכנת. ה-™CareLink(USB או מד סוכר מקושר). אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 09-9724489 לקבלת מידע נוסף על הדרך לקבל את ההתקן להתחברות.

בקרו בעמוד כלים לניהול הטיפול לקבלת מידע נוסף על משאבות אינסולין הנתמכות היום על ידי תוכנת CareLink™ Personal.

בקרו בעמוד כלים לניהול הטיפול לקבלת מידע נוסף על משאבות אינסולין הנתמכות היום על ידי תוכנת CareLink™ Personal.

שימוש

העלאת נתונים תכופה (למשל אחת לשבועיים עד ארבעה שבועות) תוביל לכך שיידרשו להעלאת הנתונים כ-2 עד 4 דקות, תלוי בתדירות השימוש במשאבת האינסולין ובפונקציית ה-CGM (ניטור סוכר רציף).

תוכלו לשתף את הדוחות שלכם על ידי הדפסתם והבאתם אל הרופא או שמירתם על המחשב ושליחתם בדואר אלקטרוני.

הערה: הקפידו לקבל אישור מהרופא שלכם לפני שאתם שולחים לו דוחות. כמו כן, שימו לב שמשלוח בדואר אלקטרוני עשוי להיות לא מאובטח.

תוכנת CareLink™ Personal מתוכננת כך שתשתלב עם תוכנת CareLink™ Pro (על המחשב של הרופא שלכם). אם הרופא שלכם משתמש בתוכנת CareLink™ Pro, הוא יכול להוריד את הנתונים של המכשיר שלכם מתוכנת CareLink™ Personal לפני התור שלכם (באישורכם המפורש ובצירוף הסיסמה האישית).

 בעמוד הראשי של הדוחות (Reports), בחרו דוח המופיע מצידו השמאלי של המסך. בחרו תאריך או טווח של תאריכים לדוח והקישו על כפתור ה"Go". הדוח שלכם יוצג כקובץ PDF בחלון נפרד.

כל שעליכם לעשות הוא להקיש על הקישור "?Forgot your password" המוצג באזור ההתחברות בדף הבית, וסיסמה זמנית תישלח אליכם באמצעות דוא"ל. הסיסמה הזמנית יכולה לשמש אתכם כדי להיכנס למערכת עד 24 שעות אחרי שהונפקה ותתבקשו ליצור סיסמה חדשה לשימוש בביקורים הבאים שלכם.

העלאת נתונים תכופה טומנת בחובה שני יתרונות. ראשית, נדרש פחות זמן להשלים כל העלאה מאחר שפחות נתונים מועתקים. שנית, מאחר שהמכשיר שלכם אינו יכול לשמור מידע של יותר משלושה חודשים, העלאות תכופות יסייעו לכם להימנע מיצירת פערים במידע שלכם עם הזמן. הרופא שלכם עשוי להמליץ לכם על התדירות הרצויה להעלאת נתונים מהמכשיר שלכם. באופן כללי, אנו ממליצים להעלות נתונים מדי ארבעה עד שישה שבועות.

בטיחות

מדטרוניק מחויבת להבטיח שכל המידע האישי שלכם יישאר פרטי ומוגן. מערכת ה-™CareLink משתמשת בפרוטוקול האבטחה (Secure Sockets Layer (SSL, טכנולוגיה להצפנת מידע עם סטנדרטים זהים לאלה המשמשים אתרי בנקים, כדי להבטיח שהנתונים אינם ניתנים לקריאה בזמן העברתם. תוכנת CareLink™ Personal נענית לתקנות הפרטיות המחמירות ביותר בעולם, לרבות הנחיות HIPAA, והמידע שלכם מעובד בהתאם לחוקי הגנת המידע האירופים.