סיפור הסוכרת של גווידו

קראו את סיפורו מאיר העיניים של גווידו על ניהול לקוי של המחלה והבחירה שלו לחיות עם סוכרת ובלי סיבוכים.

סיפורים אמיתיים

נגן וידיאו

סיפור הסוכרת של גווידו

בשליטה טובה יותר עם משאבת האינסולין מאז 2005

כשהייתי נער, הייתי מטופל בזריקות מרובות על בסיס יומי כי חשבתי שכך קל להסתיר את הסוכרת שלי. למרבה הטיפשות, לא שמרתי על רמות הסוכר בדם שלי. השליטה שלי במצב הייתה ממש ממש גרועה. לבסוף אובחנו אצלי נמק ומחלה ברשתית העין. הבנתי אז שאני רוצה לראות את ילדיי גדלים, ושעליי להגיע לרמה של שליטה טובה יותר. משאבת האינסולין הפכה את זה לאפשרי. היום רמות הגלוקוז שלי יציבות והמשאבה מאפשרת לי לבחור חיים עם או בלי סיבוכים ארוכי טווח. בחרתי בלי.

- גווידו

התוכן וכל המידע המסופק באתר זה נועדו לידיעתכם בלבד, ואינם מחליפים ייעוץ רפואי מקצועי, אבחון או טיפול בכל דרך. סיפורי המטופלים הם חוויות ספציפיות של המטופלים המסוימים. התגובות לטיפול עשויות להשתנות ממטופל למטופל. הקפידו לשוחח עם הרופא שלכם ולקבל ממנו מידע על האבחנה ועל הטיפול, ודאו כי אתם מבינים הכול ופעלו בהקפדה אחרי המידע שקיבלתם.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. All Rights Reserved. No part of this website may be reproduced or utilized in any form or by any means without permission from Medtronic International Trading Sarl. MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite and CareLink are trademarks of Medtronic, Inc. and its subsidiaries. CONTOUR is a trademark of Bayer Healthcare LLC.