fbpx משאבה: פתרון אפשרי | Medtronic Diabetes Israel

משאבה: פתרון אפשרי

עיקרי העמוד

 • איך משאבות אינסולין יכולות לסייע לשלוט ברמות הסוכר במהלך היריון

שתפו

נשים רבות עם סוכרת מסוג 1 מסתמכות על משאבות אינסולין כדי להתמודד עם אתגרי השמירה על רמות סוכר בדם ולהשיג שליטה טובה יותר.
 
משאבת אינסולין היא מכשיר קטן, בערך בגודל טלפון סלולרי, שאפשר לשאת בקלות על חגורה, בכיס, או אפילו מחובר לחזייה.
 
משאבת האינסולין יכולה לסייע לכם ולרופא שלכם לחקות בצורה טובה יותר את הדרך שבה לבלב בריא מפריש אינסולין בסיסי (בזאלי) לגוף, על ידי מתן כמויות קטנות של אינסולין מהיר במהלך היום והלילה.
 
המשאבה יכולה לסייע לכם לנהל טוב יותר את הצורך להתאים את מנות האינסולין, בייחוד אחרי ארוחות ובלילה, ולכן יכולה לסייע לכם להשיג שליטה טובה יותר בסוכר.
 
במקום להזריק לעתים קרובות, כל שתצטרכו בטיפול במשאבה הוא להחליף את ערכת העירוי אחת ליומיים-שלושה.

עם זריקות יומיות (MDI) קשה יותר לכסות את רמות ההורמונים בזמן ההיריון מאשר עם משאבת אינסולין. לכן החלטתי על משאבת אינסולין בשבילי. רציתי את הטוב ביותר למען בריאותו של ילדי שטרם נולד.

-  לידיה

איך משאבת האינסולין MiniMed® 640G מסייעת לשלוט ברמות הסוכר?

משאבת האינסולין MiniMed® 640G מאפשרת שליטה טובה יותר בסוכר הודות ליכולת להתאים את אספקת האינסולין, ומסייעת להפחית את הסיכונים למצבי היפר והיפו. עם טיפול במשאבת אינסולין משתמשים יכולים להפיק תועלת מ:
 • חלוקה קלה למנות
  חישוב צריכת האינסולין יכול להיות משימה מורכבת, שבה יש להביא בחשבון היבטים רבים. כחלק ממשאבת ה-MiniMed 640G, הבולוס החכם המובנה (®Bolus Wizard) מסייע להבטיח מינון מדויק על ידי התחשבות באינסולין הנמצא כבר בגוף, ברמות הסוכר הנוכחיות, בהגדרות צריכת הפחמימות ובהגדרות האישיות של אינסולין.
 • פחות זריקות
  כמויות מדויקות של אינסולין מהיר-פעולה מוזלפות לאורך היום על ידי ערכת עירוי המוסרת בקלות ומוחלפת אחת ליומיים-שלושה.
 • גמישות רבה יותר
  אפשר להתאים את ה- MiniMed 640G בקלות בזמן פעילות גופנית, בזמן מחלה או כדי להזליף תוספות קטנות (בולוסים) על מנת לכסות ארוחות או נשנושים. אפשר לעשות זאת בקלות, בלחיצת כפתור, במקום בזריקה נוספת. המשאבה כוללת אף אפשרות של מתן אינסולין בסיסי (בזאלי) באופן זמני על מנת להפחית את שיעור האינסולין הבסיסי באופן יחסי, אפשרות המתאימה לפעילות גופנית, למשל.
 • נוחות רבה יותר
  ה- MiniMed® 640G מציעה נוחות נוספת על ידי מד סוכר אלחוטי. מד סוכר זה שולח באופן אוטומטי את רמות  הסוכר בדם למשאבה, ובכך מאפשר חישובים מדויקים יותר של הבולוס החכם(®Bolus Wizard). כמו כן המשאבה שומרת על מידע זה ביומן דגיטלי יחד עם מנות האינסולין שלכם.

איך משאבת האינסולין MiniMed® 640G יכולה לעזור לכם בחיי היומיום

מחקרים רפואיים רבים מאשרים כי חולים בסוכרת מסוג 1 בכל הגילים העוברים מזריקות יומיות מרובות (MDI)  לטיפול במשאבת אינסולין מדווחים על שיפור באיכות חייהם ועל שביעות רצון רבה יותר מהטיפול שלהם. משאבת האינסולין MiniMed® 640G יכולה לסייע לכם להגיע לרמות הסוכר הרצויות ולצמצם אירועי היפוגליקמיה*. ניהול פשוט של צורכי האינסולין שלכם יכול להוביל לאורח חיים גמיש יותר.
 
הבולוס החכם מחשב את כמות האינסולין הדרושה בצורה קלה, בעודו עורך את החישוב בהתבסס על: צריכת פחמימות, רמות סוכר בדם, יחס אינסולין-פחמימה והכמות של האינסולין הפעיל בגופכם. בכך מסייע לכם הבולוס החכם לקבל את הכמות המדויקת של אינסולין הנחוצה לניהול רמות הסוכר בדמכם.

ערכות עירוי והיריון

משאבת ה-MiniMed 640G כוללת ערכות עירוי ומחדירים אוטומטיים, עם טכנולוגיה ייחודית המותאמת לגופכם ולאורח חייכם.
 
הזלפת אינסולין מוצלחת מסתמכת על שימוש נאות בערכת העירוי. החלפת ערכת העירוי שלכם אחת ליומיים או שלושה תמקסם את יעילות הטיפול.
 
משאבת האינסולין MiniMed® 640G על גוף של אישה הרה

Minimed 640G insulin pump on a pregnant woman's body

הפניות

 • * ההפניות שמורות בקובץ וזמינות לפי דרישה; אנא צרו קשר עם נציג מדטרוניק המקומי שלכם לקבלת עותקים.

 

התוכן וכל המידע המסופק באתר זה נועדו לידיעתכם בלבד, ואינם מחליפים ייעוץ רפואי מקצועי, אבחון או טיפול בכל דרך. סיפורי המטופלים הם חוויות ספציפיות של המטופלים המסוימים. התגובות לטיפול עשויות להשתנות ממטופל למטופל. הקפידו לשוחח עם הרופא שלכם ולקבל ממנו מידע על האבחנה ועל הטיפול, ודאו כי אתם מבינים הכול ופעלו בהקפדה אחרי המידע שקיבלתם.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. All Rights Reserved. No part of this website may be reproduced or utilized in any form or by any means without permission from Medtronic International Trading Sarl. MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite and CareLink are trademarks of Medtronic, Inc. and its subsidiaries. CONTOUR is a trademark of Bayer Healthcare LLC.