סיפור הסוכרת של ג'וני

ג'וני אובחן לראשונה עם סוכרת מסוג 1 בגיל חמש-עשרה. גלו איך ג'וני שומר על רמות הסוכר בדמו תחת שליטה בעזרת משאבת האינסולין שלו.

סיפורים אמיתיים

נגן וידיאו

סיפור הסוכרת של ג'וני

בשליטה טובה יותר באמצעות המשאבה מאז 2004

אובחנתי לראשונה עם סוכרת מסוג 1 בגיל חמש-עשרה. בתגובה לאבחון רציתי להבין מה זאת סוכרת. רציתי לדעת מה יידרש ממני כדי לחזור לחיים שהיו לי לפני כן. חשוב להקפיד על ראש פתוח וחושב, כי רמת המאמצים שתצטרכו להשקיע בלמידה על המצב שלכם משפיעה ישירות על היכולת שלכם לשלוט במצבכם ולחיות חיים טובים. יש כל כך הרבה דברים שתוכלו ללמוד עליהם בזמן האבחנה (כולל משאבת אינסולין) ויכולים לעזור לכם לחיות טוב ולהשיג שליטה על מצבכם. 

- ג'וני

התוכן וכל המידע המסופק באתר זה נועדו לידיעתכם בלבד, ואינם מחליפים ייעוץ רפואי מקצועי, אבחון או טיפול בכל דרך. סיפורי המטופלים הם חוויות ספציפיות של המטופלים המסוימים. התגובות לטיפול עשויות להשתנות ממטופל למטופל. הקפידו לשוחח עם הרופא שלכם ולקבל ממנו מידע על האבחנה ועל הטיפול, ודאו כי אתם מבינים הכול ופעלו בהקפדה אחרי המידע שקיבלתם.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. All Rights Reserved. No part of this website may be reproduced or utilized in any form or by any means without permission from Medtronic International Trading Sarl. MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite and CareLink are trademarks of Medtronic, Inc. and its subsidiaries. CONTOUR is a trademark of Bayer Healthcare LLC.