סיפור הסוכרת של סיימון

סיימון מנהל את ההיפוגליקמיה שלו עם משאבת אינסולין מאז 2004. גלו איך הוא עובר יום אחר יום עם משאבת האינסולין שלו.

סיפורים אמיתיים

נגן וידיאו

סיפור הסוכרת של סיימון

שולט טוב יותר המחלה עם משאבה מאז 2004

ההלם הגדול ביותר שחטפתי אחרי שחליתי בסוכרת הגיע עם אירוע ההיפו החמור ביותר שהיה לי. החלקתי על סקטים במשך שעה או שעתיים ואז אכלתי ארוחת ערב רגילה. אבל מיד אחר כך נעשתי חולה מאוד והקאתי מזון. בגלל שכבר הזרקתי לעצמי אינסולין הוא המשיך לפעול עד שהסוכר בדם שלי ירד מתחת ל-50 מ"ג לדצ"ל. איבדתי את השליטה לחלוטין. למרבה המזל, כמה חברים לעבודה לקחו אותי למיון בבית החולים שבו עבדתי באותה תקופה. אז זה היה נורא אבל זה הוביל לתוצאה טובה, כי אחרי המקרה הזה ניסיתי משאבת אינסולין לזמן מה והחיים שלי נעשו טובים בהרבה. היום אני נושא את משאבת האינסולין שלי כל הזמן, וזה פשוט נפלא!

- סיימון

התוכן וכל המידע המסופק באתר זה נועדו לידיעתכם בלבד, ואינם מחליפים ייעוץ רפואי מקצועי, אבחון או טיפול בכל דרך. סיפורי המטופלים הם חוויות ספציפיות של המטופלים המסוימים. התגובות לטיפול עשויות להשתנות ממטופל למטופל. הקפידו לשוחח עם הרופא שלכם ולקבל ממנו מידע על האבחנה ועל הטיפול, ודאו כי אתם מבינים הכול ופעלו בהקפדה אחרי המידע שקיבלתם.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. All Rights Reserved. No part of this website may be reproduced or utilized in any form or by any means without permission from Medtronic International Trading Sarl. MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite and CareLink are trademarks of Medtronic, Inc. and its subsidiaries. CONTOUR is a trademark of Bayer Healthcare LLC.