סיפור הסוכרת של גוזמן, בנה של אסתר

גוזמן אובחן עם סוכרת מסוג 1 בגיל שש. גלו איך משאבת אינסולין MiniMed אפשרה לגוזמן לנהל אורח חיים פעיל.

סיפורים אמיתיים

נגן וידיאו

סיפור הסוכרת של גוזמן, בנה של אסתר

שולט במחלה עם משאבה מאז 2010

גוזמן היה רק בן שש כשפיתח סוכרת. בשנתיים הראשונות טופל באמצעות זריקות אינסולין יומיות רבות. זאת הייתה תקופה קשה, שכן הוא שנא להזריק לעצמו. לאחר מכן, מבית החולים הציעו לחבר אותו למשאבת אינסולין MiniMed 640G, ומהר מאוד הבנו שזה הרבה יותר טוב, דרך נוחה יותר לשלוט בגלוקוז שלו. היום גוזמן עושה כל דבר שילדים אחרים עושים: שחייה, כדורגל, והספורט האהוב עליו: כדורסל. האמת הפשוטה היא שהמשאבה שיפרה את החיים של כל בני המשפחה.

- אסתר

התוכן וכל המידע המסופק באתר זה נועדו לידיעתכם בלבד, ואינם מחליפים ייעוץ רפואי מקצועי, אבחון או טיפול בכל דרך. סיפורי המטופלים הם חוויות ספציפיות של המטופלים המסוימים. התגובות לטיפול עשויות להשתנות ממטופל למטופל. הקפידו לשוחח עם הרופא שלכם ולקבל ממנו מידע על האבחנה ועל הטיפול, ודאו כי אתם מבינים הכול ופעלו בהקפדה אחרי המידע שקיבלתם.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. All Rights Reserved. No part of this website may be reproduced or utilized in any form or by any means without permission from Medtronic International Trading Sarl. MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite and CareLink are trademarks of Medtronic, Inc. and its subsidiaries. CONTOUR is a trademark of Bayer Healthcare LLC.