תוכנת CARELINK PERSONAL מיועדת למטופלים ופועלת באמצעות אתר אינטרנט. תוכנה מאובטחת זו לניהול מקוון של הטיפול מורידה נתונים מהמשאבה שלכם והופכת אותם לדוחות, ובכך מאפשרת לכם לאתר דפוסים בסוכרת שלכם ולטפל. כל עוד יש לכם את מד הסוכר CONTOUR® PLUS LINK 2.4 (אם אתם משתמשים במשאבת האינסולין MiniMed 640G), תוכלו להוריד מידע מהמשאבה שלכם בבית או בכל מקום שבו יש לכם גישה לאינטרנט.  בדיוק כמו חשבון דוא"ל אינטרנטי, אתם פשוט נרשמים ומתחברים.

תוכנת CareLink Pro נועדה לשימוש רופאים ובתי חולים וזמינה רק לצוות המקצועי. דוחות המופקים בתוכנה זו כוללים את אותם הנתונים מהמשאבה שלכם כמו בתוכנת CARELINK PERSONAL, אבל כוללים פרטים רפואיים נוספים. את תוכנת CareLink Pro חייבים להוריד מתוך דיסק.

איך השימוש ב-CareLink™ Personal יסייע לכם

 • לקבל שליטה רבה יותר

  מחקר רפואי הראה שאנשים המשתמשים בתוכנת CareLink Personal שיפרו את השליטה שלהם (בהקשר של המוגלובין מסוכרר) בהשוואה לאנשים שהשתמשו בטיפול במשאבת אינסולין ללא שימוש בתוכנת CARELINK PERSONAL.1

  חוקרים חשבו שהסיבה לכך היא "קשר אינטנסיבי יותר דרך האינטרנט עם הצוות הרפואי."

 • לזיהוי קל יותר של דפוסים ובעיות
  דוחות קלים לקריאה יכולים לסייע לכם להבין את השפעת אינסולין, פחמימות ופעילות גופנית על רמות הסוכר שלכם.
 • פועלת מרחוק עם הרופא שלכם
  בין ביקור לביקור הרופא שלכם יכול לעבור מרחוק על הנתונים מתוכנת ה-CareLink שלכם כדי לבצע התאמות לטיפול מדויק יותר במידת הצורך.
 • להשיג את המרב מתוכנה אחת
  תוכנת CareLink יכולה להוריד מגוון רחב של מדי סוכר. הזנת הנתונים הללו לתוך המשאבה (בשימוש בבולוס החכם; Bolus Wizard) מאפשרת לכם להוריד את קריאות הסוכר שלכם דרך המשאבה, הכול תחת קורת גג אחת.
 • קבלו תמונה מלאה יותר
  שימוש בפונקציית מד הסוכר הרציף (CGM) במשאבת האינסולין שלכם מאפשר לכם לראות תמונה מלאה של מגמות הסוכר שלכם, שימוש באינסולין, קריאות סוכר, פעילות גופנית וכולי. הכול במקום אחד – בלי צורך לנהל יומנים.

 

הבנת ההשפעות של מינון האינסולין, הרגלי אכילה, שגרת פעילות גופנית ותרופות על רמות הסוכר שלכם היא מפתח לשיפור השליטה שלכם בסוכרת. המידע מוצג בתרשימים פשוטים, גרפים וטבלאות שיסייעו לכם לזהות דפוסים ובעיות. הדבר יכול לסייע לרופא שלכם למצוא את הגורם לרמות נמוכות או גבוהות של סוכר בתקופות מסוימות.

דוחות CARELINK™ PERSONAL

תוכנת CareLink Personal מקלה על איתור הסוכר בדם ורמות הסוכר בחיישן, ומאפשרת להשוות את השינויים לפעילויות היומיומיות שלכם ולארוחות. הדוחות הברורים והפשוטים כוללים תרשימים, גרפים וטבלאות המראים לכם את השינויים הללו בצורה גרפית ומספקים לכם ערכים מספריים.


רשימת סוגי הדוחות שתוכלו לראות עשויה להשתנות בהתאם למכשיר או המכשירים שהעליתם, אבל התיאורים המופיעים למטה נותנים לכם סקירה של סוגי הדוחות השונים שתוכלו לבחור מהם.

 

הדוחות הנפוצים ביותר:

 • Quick view summary report (דוח מסכם תצוגה מהירה)

  מראה איך הזלפת האינסולין שלכם, הדיאטה שלכם ודפוסי הפעילות הגופנית שלכם משפיעים על השליטה שלכם בסוכר בדם ועל רמות הסוכר בחיישן בתקופה של שבועיים.

 • Sensor daily overlay (דוח חיישן יומי חופף)
  הדוח מתבסס על נתוני ניטור הסוכר הרציף בחיישן הסוכר בשבעה ימים. אחרי שתבחרו אילו שבעה ימים תרצו לראות, הדוח יציג את הנתונים בשכבות: דוח של כל יום מעל דוח היום האחר, לצורך השוואה.
 • Sensor overlay by meal (דוח מהחיישן חופף לפי ארוחות)
  -הדוח כולל נתונים מיומן ה Logbook שנמצא ב-CareLink Personal הנוגעים לארוחה ונתונים אישיים ממחשבון הבולוס החכם.
 • Daily summary (סיכום יומי)
  מתמקד ביום אחד ומספק שלושה גרפים, לרבות קריאות ממד סוכר ומחיישן סוכר, שימוש באינסולין, הפחמימות שצרכתם ושגרות הפעילות הגופנית שלכם.

מה צריך על מנת להתחיל?

על מנת להתחיל להשתמש עם CareLink™ Personal  יש צורך ב:

 • מחשב עם אחת ממערכות ההפעלה הבאות:
  • Windows® 98SE/ME, 2000, XP, Vista (32 or 64 bit)
  • Windows 7 (32 or 64 bit)
  • Windows 8
  • Mac OS 10.5, 10.6, 10.7, 10.8
 • חיבור לאינטרנט
 • Microsoft® Internet Explorer version 5.5 (SP2) and higher, or Safari 4, 5 or 6.
 •  מכשיר USB לחיבור ל CareLink  CONTOUR® PLUS LINK  2.4 של Ascensia (אם אתה משתמש במשאבת אינסולין (MiniMed™ 640
 • מוניטור סוכר בדם עם כבל להורדת המידע ל CareLink™ Personal באופן נפרד.

 

איך נרשמים?

 1. הירשמו באתר  https://carelink.minimed.eu : CareLinkTM Personal
 2. -פעלו לפי השלבים המופיעים באתר להורדה למשאבה שלכם (זכרו לא לחבר את התקן ה

CareLinkTM USB או את ה- CONTOUR® PLUS LINK  2.4 עד שתקבלו הוראה מהאתר לעשות זאת).

מכאן ואילך כל מה שתצטרכו בכל פעם שתשתמשו ב-CareLinkTM הוא גישה לאינטרנט, התקן ה- CareLinkTM USB (אם אתם משתמשים במשאבת אינסולין MiniMedTM Veo או ב- Guardian Real-Time) או את מד הסוכר CONTOUR® PLUS LINK  2.4 מבית באייר (אם אתם משתמשים במשאבת אינסולין MiniMedTM 640G) ואת משאבת האינסולין שלכם. פשוט כל כך!

 

הגנה על פרטיות ובטיחות

במדטרוניק סוכרת בטיחות המידע האישי שלכם חשובה לנו. תוכנת CareLinkTM Personal נענית לתקנות פרטיות המחמירות ביותר בעולם, לרבות הנחיות חוק ביטוח הבריאות – ניידות ואחריות (HIPAA). המערכת משתמשת גם ב-(Secure Sockets Layer (SSL טכנולוגיה להצפנת נתונים, המבטיחה כי הנתונים לא יהיו קריאים בזמן ההעברה.

אחסון נתונים בתוכנת CareLinkTM Personal לעתים קרובות בטוח יותר מאשר אחסונו במחשב ביתי המחובר לאינטרנט. אנו משתמשים בארכיטקטורת שלוש קומות שמעבירה את הנתונים מאחורי שלוש חומות אש נפרדות.